KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 17223061

nr 1722 3061

Carl Johan De Geer

(f. 1938), Sverige

Fotografi, Signerad, numrerad 13/30,1972, mm;30x44 cm, yttermått inklusive ram: 48x59, "Tårtan"

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:57:34

Carl Johan De Geer

Läs mer om Carl Johan De Geer